- Vystudovala jsem Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze.
- Mou předností je profesionalita, 12-ti letá zkušenost na pozici hlavního ekologa velké firmy etablované v Libereckém kraji a 8 letá zkušenost externího poradce/ekologa středních či menších firem.
-
Mám bohaté zkušenosti se školením zaměstnanců pro používání chemických látek včetně vysoce toxických látek a směsí.
-
Mojí předností je neustále zkvalitňování a vylepšování nabízených služeb.
-
Mojí prioritou je Vaše spokojenost.
-
Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.
-
Velice ráda se postarám o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vašich problémů v oblasti ochrany životního prostředí a o soustavnou péči při vedení legislativou stanovených evidencí na poli ochrany ovzduší a vod, dále odpadů a chemických látek.
-